hakDatems Group , bünyesinde bulunan Datem Deri ile dünya pazarlarına deri giysi üretmek üzere kurulmuştur. Zaman içerisinde Deri aksesuar , prestij ürünleri ve tamamen doğal malzemelerden oluşan kişiye özel mobilya tasarımları ile bir şirketler grubu şeklini almıştır.

Datems Group bünyesinde gerçekleştirilen tasarım ve üretim , kendi alanlarında oldukça deneyimli kişiler ile genç ve yetenekli bireylerin sorumluluğunda her zaman mevcut pazarların bir adım önünde olma çabasındadır.

Datem deri dünyanın önde gelen giyim markalarına fason üretim gerçekleştirmekte ve bu markaların tasarımcıları ile ortak çalışmalara imza atmaktadır. 2012 yılında kendi tasarım ekibi ile geliştirilen bir proje ile SAUL markası yaratılmış ve dünya pazarlarında hızla yerini almıştır.

Aynı düşünce doğrultusunda deri giyiminde farklılık yaratacak bir proje ile 2015 yılında CATSUIT markası doğmuş ve yakalanan başarının devamlılığı hedeflenmiştir.

Datems Group bünyesinde bulundurduğu Ojo Design ile kişiye özel mobilya ve dekorasyon tasarımlarını yurt içi ve yurt dışı müşterilerine sunmaktadır.

Ana hedef ; YENİLİK , FARKLILIK ve BAŞARI odaklı çalışmalar ile dünya modasında söz sahibi olabilmektir.

hak2 hak3 m2